Povinné ručení
Havarijní pojištění
1.
Vložíte požadované údaje
2.
Srovnáte povinná ručení
3.
Vyberete vhodné pojištění
4.
Ušetříte až tisíce ročně

Havarijní pojištění - srovnání

Havarijní pojištění

Jestliže chcete mít své auto v úplném bezpečí, tak havarijní pojištění je pro Vás nutností. Jedná se o pojištění, které ochraňuje před škodami, které může nejčastěji způsobit krádež auta nebo havárie. Dále se může vztahovat na různé přírodní katastrofy, škody po vandalismu a podobně. Jedna z hlavních výhod havarijního pojištění je, že pojišťovna uhradí i škody, které si způsobíte sami. To je zásadní rozdíl proti povinnému ručení.

Havarijní pojištění není povinné, na rozdíl od povinného ručení. Ale v případě, že vlastníte dražší vůz, tak je vhodné si takovou pojistku zařídit. Z takového pojištění by se mohla například hradit škoda na autě způsobená jeho řidičem, což u dražších vozů mohou být až statisícové částky. V případě problému by bylo nutné uhradit smluvní spoluúčast a zbytek škody zaplatí pojištovna.

Pojišťovny velmi často nabízejí různé varianty havarijního pojištění, tedy jednotlivé produkty se liší v tom, na co všecho se vztahují. Čím více problémů je konkrétní havarijní pojištění schopno řešit, tím je dražší. To platí i naopak, tedy méně funkcí za menší cenu. Různá havarijní pojištění si je také možné srovnat zdarma po internetu. Také srovnání havarijního pojištění online může výrazně urychlit cestu za pojištěním vozu a zároveň je možné získat tu nejlepší možnou cenu.

  • Nejlevnější havarijní pojištění online
  • Kalkulace do minuty
  • Porovnání pojištění je zdarma
  • Vyřízení z domu online
xpojistka@email.cz